Home

Milostiv Sculptor manipula cu cine joaca astra azi Waterfront Mândrie Masa de pranz

CFR CLUJ ESTE CAMPIOANA ROMANIEI! Golul lui Djokovic ii aduce TITLUL lui  Dan Petrescu, FCSB a fost pe primul loc pentru 4 minute! Cum s-au trait  ultimele 90 de minute ale sezonului
CFR CLUJ ESTE CAMPIOANA ROMANIEI! Golul lui Djokovic ii aduce TITLUL lui Dan Petrescu, FCSB a fost pe primul loc pentru 4 minute! Cum s-au trait ultimele 90 de minute ale sezonului

Partida Dinamo - Astra a fost amanata din cauza focarului de Covid-19 de la  Giurgiu! Se joaca pe 14 noiembrie | Sport.ro
Partida Dinamo - Astra a fost amanata din cauza focarului de Covid-19 de la Giurgiu! Se joaca pe 14 noiembrie | Sport.ro

Astra, cu echipa a doua la meciul cu Dinamo?! Cand se decide daca meciul se  joaca sau nu | Sport.ro
Astra, cu echipa a doua la meciul cu Dinamo?! Cand se decide daca meciul se joaca sau nu | Sport.ro

Unde vrea să joace Denis Alibec, killerul CFR-ului, la anul: ”Dacă eram  după bani, acum jucam în China sau pe nu știu unde!”
Unde vrea să joace Denis Alibec, killerul CFR-ului, la anul: ”Dacă eram după bani, acum jucam în China sau pe nu știu unde!”

FCSB scapă de carantină! Meciul cu Astra se joacă!

Meciul Astra Giurgiu - Universitatea Craiova a fost amânat, după ce un  jucător a fost depistat pozitiv
Meciul Astra Giurgiu - Universitatea Craiova a fost amânat, după ce un jucător a fost depistat pozitiv

Astra Giurgiu joacă astăzi contra Viktoriei Plzen din Cehia | Jurnal.md

Dinamo, victorie la limită în amicalul cu Astra. Mircea Rednic l-a debutat  pe austriacul Gluhakovic. Video - Fanatik.ro
Dinamo, victorie la limită în amicalul cu Astra. Mircea Rednic l-a debutat pe austriacul Gluhakovic. Video - Fanatik.ro

Andrei Cristea, discurs vehement la adresa arbitrajului, după ce a fost  eliminat azi: ,,Astfel de fluieraşi mă deranjează''
Andrei Cristea, discurs vehement la adresa arbitrajului, după ce a fost eliminat azi: ,,Astfel de fluieraşi mă deranjează''

Muzeul ASTRA în ”România veritabilă” la TVR1 - Sibiul Azi

EXCLUSIV » BOMBĂ la Astra Giurgiu! Fotbaliștii sunt neplătiți de aproape 4  luni și au refuzat azi să se antreneze: „A venit vremea să ne gândim și la  noi”
EXCLUSIV » BOMBĂ la Astra Giurgiu! Fotbaliștii sunt neplătiți de aproape 4 luni și au refuzat azi să se antreneze: „A venit vremea să ne gândim și la noi”

Astra Giurgiu, campioana din 2016, a retrogradat matematic în Liga 3!

Astra Giurgiu, retrogradată din Liga 1 : Europa FM

Sperietoare în deplasare » Astra atacă al şaptelea succes consecutiv pe  teren străin, azi 19:30, cu Maccabi Haifa
Sperietoare în deplasare » Astra atacă al şaptelea succes consecutiv pe teren străin, azi 19:30, cu Maccabi Haifa

Astra Giurgiu, propunere îndrăzneață după anularea meciului cu Craiova!  Sugestia giurgiuvenilor - Eurosport
Astra Giurgiu, propunere îndrăzneață după anularea meciului cu Craiova! Sugestia giurgiuvenilor - Eurosport

Live-text Liga I (play-out), ora 12: Astra - UTA 1-2, final - Sportarad

Exclusiv | Astra Giurgiu și-a găsit antrenor! Revine la echipă după prima  sa aventură ca antrenor principal
Exclusiv | Astra Giurgiu și-a găsit antrenor! Revine la echipă după prima sa aventură ca antrenor principal

Cum s-a transformat West Ham din 2016, de la partida cu Astra, și până în  prezent. Investiții uriașe
Cum s-a transformat West Ham din 2016, de la partida cu Astra, și până în prezent. Investiții uriașe

LIVE TEXT Astra Ploiesti-Universitatea Cluj 1-2 Vezi golul lui Pacurar -  Ştiri de Cluj
LIVE TEXT Astra Ploiesti-Universitatea Cluj 1-2 Vezi golul lui Pacurar - Ştiri de Cluj

ASTRA - FCSB 0-3. Sergiu Buș a comis-o! Nu știe cu cine joacă în Europa  League
ASTRA - FCSB 0-3. Sergiu Buș a comis-o! Nu știe cu cine joacă în Europa League

Astra Giurgiu - FCSB 0-3, în etapa 1 din Liga 1 | Roș-albaștrii, victorie  fără
Astra Giurgiu - FCSB 0-3, în etapa 1 din Liga 1 | Roș-albaștrii, victorie fără

Astra împlineşte 100 de ani! – Ziarul Prahova

Astra - Dinamo. Situație incredibilă înaintea play-out-ului! Eugen Neagoe:  „Nu se poate hocus-pocus”
Astra - Dinamo. Situație incredibilă înaintea play-out-ului! Eugen Neagoe: „Nu se poate hocus-pocus”

Astra Giurgiu a acceptat azi oferta de la Al-Qadisiya pentru Denis Alibec!  Atacantul semnează cu
Astra Giurgiu a acceptat azi oferta de la Al-Qadisiya pentru Denis Alibec! Atacantul semnează cu

Ultimele meciuri din șaisprezecimile Cupei! FCSB, Rapid și Astra joacă azi  - Betano Blog
Ultimele meciuri din șaisprezecimile Cupei! FCSB, Rapid și Astra joacă azi - Betano Blog

Situația cruntă în care a ajuns o fostă campioană a României: "Beam apă de  la cișmea. Nu mâncam nimic"
Situația cruntă în care a ajuns o fostă campioană a României: "Beam apă de la cișmea. Nu mâncam nimic"

Astra Giurgiu - CFR Cluj 0-2. Dan Petrescu revine pe primul loc în Liga 1