Home

poreclă Evadare din pușcărie A expune sportiniu sokiu klubas duetas social Sicilia Inspecţie

Lietuvos 10 sportinių šokių čempionatas: ir netikėtos pergalės, ir  dramatiški pralaimėjimai - LRT
Lietuvos 10 sportinių šokių čempionatas: ir netikėtos pergalės, ir dramatiški pralaimėjimai - LRT

Sportinių Šokių Klubas Duetas

Tradicinės tarptautinės sportinių šokių varžybos „Rudens taurė“ atjaunėjo |  kl.lt
Tradicinės tarptautinės sportinių šokių varžybos „Rudens taurė“ atjaunėjo | kl.lt

Labai gerai, darbščiai,... - Sportinių Šokių Klubas Duetas | Facebook

Rokiskiosirena.lt - Ant šokių parketo – pirmoji vieta

Nauja klubo „Sūkurys“ šokių erdvė stebino prabanga

Nauja legendinio klubo „Sūkurys“ šokių erdvė stebino prabanga ir garsiais  svečiais - DELFI Veidai
Nauja legendinio klubo „Sūkurys“ šokių erdvė stebino prabanga ir garsiais svečiais - DELFI Veidai

Sportinių šokių čempionate – favoritų pergalės: Sodeikos iškovojo jau 9-ąjį  titulą
Sportinių šokių čempionate – favoritų pergalės: Sodeikos iškovojo jau 9-ąjį titulą

Ieškom šokių partnerės -... - Sportinių Šokių Klubas Duetas | Facebook

Lietuvos jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių čempionais tapo  ukrainiečio ir lietuvaitės duetas
Lietuvos jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių čempionais tapo ukrainiečio ir lietuvaitės duetas

Tradicinės tarptautinės sportinių šokių varžybos „Rudens taurė“ atjaunėjo |  Diena.lt
Tradicinės tarptautinės sportinių šokių varžybos „Rudens taurė“ atjaunėjo | Diena.lt

Sportinių Šokių Klubas Duetas - Sveikiname krsm sportininkus dalyvavusius  LSŠF reitingo varžybose “Kylančios žvaigždės - 2020”🏆🥇💐. | Facebook
Sportinių Šokių Klubas Duetas - Sveikiname krsm sportininkus dalyvavusius LSŠF reitingo varžybose “Kylančios žvaigždės - 2020”🏆🥇💐. | Facebook

SPORTINIŲ ŠOKIŲ KLUBAS "DUETAS" - Garliavos KC

Lietuvos jaunimo Lotynų Amerikos šokių čempionate triumfavo ukrainiečio ir  lietuvaitės duetas | Žmonės.lt
Lietuvos jaunimo Lotynų Amerikos šokių čempionate triumfavo ukrainiečio ir lietuvaitės duetas | Žmonės.lt

Sportinių Šokių Klubas Duetas - Home | Facebook

Evaldas ir Ieva Sodeikos devintą kartą tapo Lietuvos čempionais - DELFI  Sportas
Evaldas ir Ieva Sodeikos devintą kartą tapo Lietuvos čempionais - DELFI Sportas

Sportinių Šokių Klubas Duetas – Lietuvos sporto klubai, centrai, bazės,  užsiemimai ir treneriai, vienoje vietoje. Aktuali klubų informacija, klubų  reitingai ir klientų atsiliepimai.
Sportinių Šokių Klubas Duetas – Lietuvos sporto klubai, centrai, bazės, užsiemimai ir treneriai, vienoje vietoje. Aktuali klubų informacija, klubų reitingai ir klientų atsiliepimai.

Lietuvos reitingo varžybos... - Sportinių Šokių Klubas Duetas | Facebook

Lietuvos sportinių šokių čempionatas: aštuntą kartą čempionais tapo Evaldas  ir Ieva Sodeikos | Žmonės.lt
Lietuvos sportinių šokių čempionatas: aštuntą kartą čempionais tapo Evaldas ir Ieva Sodeikos | Žmonės.lt

Organizatoriai Archive | Page 4 of 11 | Smalsusvaikas.lt

Sportinių Šokių Klubas... - Sportinių Šokių Klubas Duetas

Lietuvos jaunimo Lotynų Amerikos šokių čempionai – ukrainiečio ir lietuvės  duetas
Lietuvos jaunimo Lotynų Amerikos šokių čempionai – ukrainiečio ir lietuvės duetas